Özel Aktiviteler

 1. Doğum günü etkinliği

  Arkadaşları için farklı bir doğum günü aktivitesi düzenlemek isteyenler, oyun öncesinde doğum günü olan kişiye verecekleri hediyeleri MazeUp’a getirirler ve MazeUp ekibi hediyeleri oyunun farklı noktalarına yerleştirir. Oyun başladığında normal seyir devam eder, oyun bozulmaz, haberi olmayan yalnızca o gün doğum günü olan olduğu için hediyeleri onun bulması sağlanır ve doğum günü kutlanır.

 2. Evlenme Teklifi

  Kaşıkçı Elması yerine tek taş yüzük bulmak oldukça beklenmedik olsa gerek. Evlilik teklifi yapacak kişi, oyun öncesinde evlilik teklifi esnasında kullanılacak olan yüzüğü getirir ve MazeUp ekibine teslim eder. MazeUp ekibi yüzüğü Kaşıkçı Elması’nın yerine yerleştirir ve oyunun son bölümünde yüzüğün bulunması ile evlenme teklifinin gerçekleştirilmesi sağlanır. MazeUp ekibi bu sırada romantik tonlarda bir müziğe geçiş yaparak duruma eşlik eder.

 3. Şirket Toplantıları

  Oyun ile şirket toplantıları sonrası ekip dayanışmasını artırmak, birlikte çalışma kültürünü geliştirmek ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek isteyen kurumlar ile iş birliğimiz sayesinde hem çalışanların keyifli vakit geçirmesi sağlanmakta hem de niteliklerine katkıda bulunulmaktadır. Kurumsal anlaşmalarda özel indirim sağlanmaktadır.

 4. Motivasyon Etkinlikleri

  Yine şirket çalışanlarının boş vakitlerini daha iyi geçirmelerini sağlamak ve çalışanları ödüllendirmek amacıyla kurumlar ile yapılan iş birliği sonucunda, çalışanların iş saatleri dışında yapabileceği bu etkinlikler kurum tarafından hediye edilir. Kurumsal anlaşmalarda özel indirim sağlanmaktadır.